Nákup a objednávka
Elektrický vysávač Bosch GAS 15 06019E5000
Výkonný elektrický vysávač Bosch je vhodný na mokré aj suché vysávanie. Využijete ho napríklad v dielňach, kanceláriách alebo v domácnostiach. Jeho prednosťou je automatické zapínanie a vypínanie po pripojení k elektrickému náradiu na odsávanie prachu. Poloautomatický filtračný systém zvyšuje účinnosť vysávania a predlžuje životnosť filtra. Rozmer (d x v x š): 440 x 440 x 360 mm
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické priemyselné vysávače |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 6 kg |
| Príkon | 1100 W |
| Objem | 10 l |
| Sací výkon | 27 kPa |
| Možnosť vysávania | Mokré , Suché |
| Dĺžka hadice | 3 m |
| Rozmery balenia | 47.0 x 31.0 x 51.0 cm |