Nákup a objednávka
Elektrický vysávač Scheppach VC 30P-GL 5907746934
Elektrický vysávač Scheppach VC 30P-GL kombinuje mokré a suché vysávanie s kapacitou 3 upratovanie v dielni, garáži alebo domácnosti vďaka svojmu výkonnému saciemu výkonu 20 kPa a unikátnu funkciu podtlakového čistenia filtra. životnosť a spoľahlivú prevádzku. Ergonomický dizajn zahŕňa odolnú nerezovú nádobu s rýchloupínacím uzáverom a praktickú zásuvku na 230 V s automatickým spínačom na pripojenie elektrického náradia. S funkciou vyfukovania a jednoduchým mechanizmom oklepu filtra budete môcť pokračovať v práci bez prerušenia.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické priemyselné vysávače |
| Výrobca | Scheppach / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 6.5 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1200 W |
| Dĺžka kábla | 6 m |
| Objem | 30 l |
| Sací výkon | 20 kPa |
| Možnosť vysávania | Mokré , Suché |
| Možnosť fúkania | áno |
| Dĺžka hadice | 3 m |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |