Nákup a objednávka
Elektrický vysávač Scheppach VC 20 5907741901
Elektrický vysávač Scheppach VC 20 je výkonný vysávač, ktorý zvládne mokré aj suché vysávanie kPa efektívne odstráni prach, nečistoty a dokonca aj rozliate tekutiny. Navyše je vybavený praktickou funkciou vyfukovania, čo rozširuje jeho možnosti využitia.
Srdcom vysávača je silný 1300W elektromotor, zaisťujúci dlhú životnosť a spoľahlivý chod. Vysávač disponuje odolnou nádobou z nerezovej ocele s objemom 20 litrov, ktorá je vybavená rýchloupínacím uzáverom pre jednoduchú výmenu vrecka.
Ergonomické madlo a štyri smeroch. Praktická držiaková sada zaisťuje, že všetko príslušenstvo máte vždy po ruke.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické priemyselné vysávače |
| Výrobca | Scheppach / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 4.4 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1300 W |
| Dĺžka kábla | 4 m |
| Objem | 20 l |
| Sací výkon | 20 kPa |
| Možnosť vysávania | Mokré , Suché |
| Možnosť fúkania | áno |
| Dĺžka hadice | 2 m |
| Rozmery balenia | 33.0 x 33.0 x 43.0 cm |