Nákup a objednávka
Elektrický rázový uťahovák GÜDE ESS 350
Výkonný uťahovák s rázovým mechanizmom, určený na skrutkovanie/uťahovanie (povoľovanie) závitových spojov v prostredí garáží, domácich/remes. pneumatík, opravy osobných automobilov, montážne práce atď.). Má posuvný prepínač P/L chodu
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické rázové uťahovače |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Kov / plast |
| Hmotnosť | 2.15 kg |
| Hladina akustického výkonu | 109.2 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 400 W |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Uťahovací moment | 160 Nm |
| Maximálne otáčky | 3200 ot/min. |
| Frekvencia príklepu | 4000 min-1 |
| Upínanie nástroja | Štvorhran |
| Veľkosť upínania | 1/2" |
| Rozmery balenia | 10.0 x 33.0 x 33.0 cm |