Nákup a objednávka
Elektrický rázový uťahovák EXTOL PREMIUM WR 500
Elektrický rázový uťahovák je určený na uťahovanie a povoľovanie skrutiek napr. pri opravách automobilu, pri práci na oceľových konštrukciách a pod. motora pri doťahovaní či povoľovaní. Uťahovák umožňuje vykonávať rýchlu a plynulú prácu.
| Kategória | Elektrické rázové uťahovače |
| Výrobca | EXTOL PREMIUM / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Kov / plast |
| Hmotnosť | 3.3 kg |
| Hladina akustického výkonu | 95 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 950 W |
| Uťahovací moment | 500 Nm |
| Maximálne otáčky | 2300 ot/min. |
| Upínanie nástroja | Štvorhran |
| Veľkosť upínania | 1/2" |
| Rozmery balenia | 10.0 x 29.0 x 32.0 cm |