Nákup a objednávka
Elektrický olejový kompresor GÜDE 580/10/100H 50147
Elektrický olejový kompresor GÜDE 580/10/100H 50147 pre plynulé opravovniach a ďalších prevádzkach. Umožňuje vykonávať základné činnosti so stlačeným vzduchom a je vhodný pre prácu s pneumatickým náradím ako v krátkodobom, tak aj trvalom režime, v závislosti od odberu vzduchu. mazaním a pohon klinovým remeňom.
Tlaková nádoba má objem 100 litrov a je vybavená ventilom na vypúšťanie kondenzátu. Vďaka pojazdovým kolesám a transportnej rukoväti je kompresor ľahko premiestniteľný.
Konštrukcia:
Obsah balenia:
| Kategória | Olejové kompresory |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 72 kg |
| Funkcia | Transportné kolesá |
| Hladina akustického výkonu | 97 dB |
| Počet fáz | 3 |
| Napätie | 400 V |
| Príkon | 3000 W |
| Objem | 100 l |
| Typ kompresora | Olejový |
| Max. tlak | 10 bar |
| Prietok vzduchu | 400 l/min |
| Maximálne otáčky | 2840 ot/min. |
| Rozmery balenia | 47.0 x 10.0 x 103.0 cm |