Nákup a objednávka
Elektrický olejový kompresor GÜDE 405/10/50 50131
Spoľahlivý kompresor, určený na použitie v domácich aj servisných dielňach. Základné dielenské práce so stlačeným vzduchom, krátkodobá (trvalá*) prevádzka pneu náradia podľa spotreby vzduchu (* sponkovačka, klinčekovač, nitovač, striekacia pištoľ, tlaková maznica atď.)
Konštrukcia:
Vybavenie:
Tlaková nádoba: l
| Kategória | Elektrické kompresory |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 40.4 kg |
| Funkcia | Transportné kolesá |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 2200 W |
| Dĺžka kábla | 1.8 m |
| Objem | 50 l |
| Typ kompresora | Olejový |
| Max. tlak | 10 bar |
| Prietok vzduchu | 320 l/min |
| Rozmery balenia | 38.0 x 70.0 x 75.0 cm |