Nákup a objednávka
Elektrický olejový kompresor GÜDE 231/10/24 SET 71166
Praktická súprava kompresora s olejovým mazaním a 11dielneho pneumatického príslušenstva, vhodná na využitie v domácich dielňach, garážach atp.
Konštrukcia:
Vybavenie:
Tlaková nádoba: l
Obsah balenia:
| Kategória | Olejové kompresory |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 21 kg |
| Funkcia | Transportné kolesá |
| Hladina akustického výkonu | 94 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1500 W |
| Dĺžka kábla | 1.4 m |
| Typ kompresora | Olejový |
| Max. tlak | 10 bar |
| Prietok vzduchu | 206 l/min |
| Rozmery balenia | 26.0 x 59.0 x 58.0 cm |