Nákup a objednávka
Elektrický krb s plápolajúcim ohňom LED a kúrením EXTOL LIGHT 43420
Tento krb jednoducho zahreje a vďaka efektu plameňa spríjemní chladné dni v akomkoľvek obytnom priestore. Hodí sa do obývacej izby, spálne, kuchyne, dokonca aj koľaj.
Má realistický efekt tancujúceho plameňa, ktorý môže byť zapnutý nezávisle od kúrenia. Kontrola teploty a plameňa je umiestnená na zadnej strane. Rozmery (V x Š x H): 41 x 36 x 24 cm. kúrenie
Obsah balenia:
Tento výrobok nie je vhodný ako hlavný zdroj tepla na vykurovanie.
| Kategória | Elektrické priamotopy |
| Výrobca | EXTOL LIGHT / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Plast |
| Prietok vzduchu m3/h | 180 |
| Hmotnosť | 3.8 kg |
| Hladina akustického výkonu | 45 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1800 W |
| Dĺžka kábla | 1.75 m |
| Rozmery balenia | 30.0 x 47.0 x 42.0 cm |