Nákup a objednávka
Elektrická kefa EUROSYSTEMS SANDY 900W
Skvelý pomocník pre správne čistenie a údržbu umelej trávnej plochy. S výrazným prínosom predlžuje životnosť trávnika a zachováva jeho fyzikálne technické vlastnosti mnoho rokov. Táto výkonná elektrická kefa, vyvinutá spoločnosťou Eurosystems, predstavuje kľúčový prvok pre optimálnu údržbu umelej trávy.
Rozhodnite sa pre správnu údržbu s elektrickou kefou EUROSYSTEMS SANDY 900W a zaistite trvalú kvalitu a bezpečnosť pre všetkých užívateľov. S touto výkonnou elektrickou jednotkou máte kľúč k dlhodobému zachovaniu ideálnych vlastností umelej trávy.
Výhody:
| Kategória | Zametacie kartáče |
| Výrobca | EUROSYSTEMS / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Záber | 60 cm |
| Hmotnosť | 18 kg |
| Výkon | 900 W |
| Napätie | 230 V |
| Maximálne otáčky | 150 ot/min. |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |