Nákup a objednávka
Elektrický hoblík Makita KP0800
Elektrický hoblík Makita je určený na hobľovanie dreva. Disponuje ergonomickou tvarovanou rukoväťou, ktorá prispieva k pohodlnejšej práci.
Výhody:
| Kategória | Elektrické hoblíky a hobľovky |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 2.6 kg |
| Hladina akustického výkonu | 99 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 620 W |
| Šírka hobľovania | 82 mm |
| Hĺbka hobľovania | 2.5 mm |
| Maximálne otáčky | 17000 ot/min. |
| Rozmery balenia | 18.0 x 18.0 x 30.0 cm |