Nákup a objednávka
Elektrický hoblík Bosch GHO 6500 0601596000
Pracujete radi s drevom alebo vás to priamo živí? Potom by vám vo vašej dielni nemal chýbať naozaj kvalitný elektrický hoblík od známej a rokmi preverenej spoločnosti Boch. Poskytuje dostatočný výkon ako pre hobby, tak aj na profi použitie. Vďaka svojej menšej veľkosti a mäkkej rukoväti sa s ním dobre pracuje. mm
Výhody:
| Kategória | Elektrické hoblíky a hobľovky |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 2.8 kg |
| Hladina akustického výkonu | 97 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 650 W |
| Šírka hobľovania | 82 mm |
| Hĺbka hobľovania | 2.6 mm |
| Maximálne otáčky | 16500 ot/min. |
| Rozmery balenia | 18.0 x 17.0 x 34.0 cm |