Nákup a objednávka
Elektrický hoblík Einhell TC-PL 750 4345310
Elektrický hoblík Einhell umožňuje náročnému domácemu majstrovi precízne hobľovanie. Veľký nožový hriadeľ zaručuje optimálne výsledky hobľovania už po jednom prejdení. Masívna hliníková základová doska poskytuje užívateľovi podporu na dosiahnutie rovných plôch.
Výhody:
balenie:
| Kategória | Elektrické hoblíky a hobľovky |
| Výrobca | Einhell / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 2.4 kg |
| Hladina akustického výkonu | 93 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 750 W |
| Šírka hobľovania | 82 mm |
| Hĺbka hobľovania | 2 mm |
| Maximálne otáčky | 17000 ot/min. |
| Rozmery balenia | 19.0 x 16.0 x 30.0 cm |