Elektrický drvič Bosch AXT Rapid 2200 0600853605
Elektrický drvič konárov Bosch AXT Rapid 2200 je výkonný pomocník na rýchle spracovanie dreveného a záhradného odpadu. Vysoký výkon drvenia zabezpečuje odolný laserom rezaný nôž, ktorý zaručuje efektívne a hladké drvenie aj pri väčšom množstve materiálu. Praktická je aj funkcia nastavenia rýchlosti OptiCut, ktorá podporuje plynulý pracovný proces.
Obojstranný nôž umožňuje výkonné a efektívne drvenie konárov s hrúbkou až 40 mm. Drvič si poradí nielen s drevom, ale aj s mäkkou zeleňou, čo ponúka všestranné využitie pri pravidelnom čistení záhrady. Komfort práce zvyšuje veľký, rýchlo plniaci lievik a praktický balič, ktoré uľahčujú spracovanie väčšieho množstva materiálu.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické drviče vetví |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 12.1 kg |
| Pracovný nástroj | Nožový |
| Hladina akustického výkonu | 104 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 2200 W |
| Maximálny priemer dreva | 4 cm |
| Rozmery balenia | 44.0 x 36.0 x 75.0 cm |