Nákup a objednávka
Elektrický bezolejový kompresor Powerplus POWX1705
Vyskúšajte tento elektrický bezolejový kompresor s príkonom 1100 W. Disponuje hustiacou pištoľou, hadicou dlhou 3 metre a 3mi nástavci.
Výhody:
Obsah balenia:
Powerplus| Kategória | Bezolejové kompresory |
| Výrobca | Powerplus / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 5.5 kg |
| Hladina akustického výkonu | 97 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1100 W |
| Typ kompresora | Bezolejový |
| Max. tlak | 8 bar |
| Rozmery balenia | 17.0 x 34.0 x 32.0 cm |