Nákup a objednávka
Elektrický bezolejový kompresor Lumag KOM90
Piestové kompresory LUMAG majú veľmi slušný výkon a to aj pri zachovaní veľmi nízkej hlučnosti. Medzi ich ďalšie výhody patrí napríklad dobrá manipulácia, sú vybavené kolieskami a držadlom. Piestové kompresory LUMAG nepotrebujú olejovú nádrž na mazanie vďaka špeciálnym tesniacim a trecím krúžkom.
Bezolejový kompresor LUMAG KOM24 využijete všade tam, kde nie je žiaduci únik oleja do vzdušníka a ďalej. Využijete ho v potravinárstve, v lakýrňach atď. Tento kompresor je tiež vhodný pre airbrush striekanie. Vďaka špeciálne vyvinutému materiálu trecích plôch je životnosť piestových kompresorov LUMAG úplne porovnateľná s olejovými kompresormi.
| Kategória | Bezolejové kompresory |
| Výrobca | LUMAG GERMANY / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 77.1 kg |
| Funkcia | Transportné kolesá |
| Hladina akustického výkonu | 69 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 3000 W |
| Objem | 90 l |
| Typ kompresora | Bezolejový |
| Max. tlak | 9 bar |
| Prietok vzduchu | 480 l/min |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |