Nákup a objednávka
Elektrické povrchové čerpadlo FIELDMANN FVC 8020-EC
Výkonné záhradné čerpadlo s maximálnym prietokom 3200 l/h a výtlakom 40 m môže spoľahlivo zásobovať vodou chatu, ale spoľahlivo zásobovať vodou chatu zavlažovanie záhrady úžitkovou alebo priamo dažďovou vodou. Je vhodné aj na využitie pre záhradnú sprchu, napúšťanie bazéna, čerpanie z rieky, rybníka alebo na menšej stavbe.
| Kategória | Povrchové čerpadlá |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 6.8 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 800 W |
| Dĺžka kábla | 1.2 m |
| Maximálny prietok | 3200 l/h |
| Maximálny výtlak | 40 m |
| Maximálny ponor | 8 m |
| Max. tlak | 4 bar |
| Rozmery balenia | 22.0 x 26.0 x 36.0 cm |