Nákup a objednávka
Elektrické povrchové čerpadlo Riwall PRO REJP 1200
Kvalitné samonasávacie vodné prúdové čerpadlo vhodné pre dopravu čistej alebo ľahko znečistenej vody (bez sedimentujúcich látok). Hodí sa na plnenie alebo vyprázdňovanie nádrží, prečerpávanie, zavlažovanie, pripojenie na zavlažovacie systémy, núdzové čerpanie vody pri zaplavení, zásobovanie objektov vodou.
Čerpadlo je vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré bránia vzniku korózie. Vďaka výkonovej rezerve môže silný motor 1200 W pracovať aj dlhšiu dobu bez rizika prehriatia. Široký podstavec zaisťuje dobrú stabilitu, horné madlo uľahčuje prenášanie.
Výhody:
| Kategória | Povrchové čerpadlá |
| Výrobca | Riwall / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 7.1 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1200 W |
| Dĺžka kábla | 1.2 m |
| Maximálny prietok | 3800 l/h |
| Maximálny výtlak | 50 m |
| Maximálna sacia výška | 9 m |
| Rozmery balenia | 25.0 x 37.0 x 26.0 cm |