Nákup a objednávka
Elektrické miešadlo GÜDE GRW 1414.1 58043
Praktické miešadlo určené na rozmiešanie sypkých alebo tekutých stavebných materiálov. Použiteľné na rovnomerné premiešanie malty, omietok, lepidiel i náterových farieb a lakov do objemu až 65 l. Otáčky voľnobežné: 0 - 800 ot./min. špirála
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické miešadlá |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 4.5 kg |
| Hladina akustického výkonu | 98 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1400 W |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Maximálne otáčky | 800 ot/min. |
| Rozmery balenia | 28.0 x 18.0 x 35.0 cm |