Nákup a objednávka
Elektrické miešadlo GÜDE GRW 1400 58046
Praktické miešadlo určené na rozmiešanie práškových stavebných hmôt (malty/betónu/omietok), farieb, lakov a pod. tlmiacou vložkou, miešacia metla s pravotočivým košom na zmiešavanie jemnozrnných/hrubozrnných stavebných hmôt.
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické miešadlá |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 4.52 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1400 W |
| Dĺžka kábla | 2 m |
| Maximálne otáčky | 760 ot/min. |
| Rozmery balenia | 33.0 x 27.0 x 39.0 cm |