Nákup a objednávka
Elektrické miešadlo Einhell TC-MX 1400-2 E 4258550
Pri miešaní tekutých a sypkých stavebných nedajú odborníci na vysoko kvalitné miešadlo lepidiel a malty TC-MX 1. Vďaka veľkému ergonomickému madlu je miešadlo malty vždy dokonale pod kontrolou a dlhý gumový kábel ponúka vždy dostatočný priestor na pohyb.
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické miešadlá |
| Výrobca | Einhell / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 3.46 kg |
| Hladina akustického výkonu | 99.6 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1400 W |
| Maximálne otáčky | 780 ot/min. |
| Rozmery balenia | 21.0 x 32.0 x 32.0 cm |