Nákup a objednávka
Výkonné vŕtacie a búracie kladivo Scheppach DH 1600 MAX je skvelým a univerzálnym pomocníkom pri akýchkoľvek búracích materiáloch a pri všetkých búracích materiáloch. tehly, kameň, dlažba).
Kombinácia silného motora, vysoké sily úderu 10 joulov, vysoké frekvencie úderov a vyspelého systému uchytenia SDS MAX robí z tohto kladiva lídra vo svojej triede.
dvoch módov - kosenie a vŕtanie s príklepom.Upnutie systémom SDS Max zaistí jednoduchú, rýchlu a pohodlnú výmenu nástroja. Stroj sa štandardne dodáva s pevným kufrom, prídavnou rukoväťou a dvomi sekáčmi. Vŕtací výkon pri betóne/kameňe: max. max
Výhody:
balenie:
| Kategória | Elektrická kombinovaná kladiva |
| Výrobca | Scheppach / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 7.3 kg |
| Funkcia | Antivibračný systém |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1600 W |
| Sila úderu | 10 J |
| Maximálne otáčky | 630 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 40 mm |
| Frekvencia príklepu | 3800 min-1 |
| Upínanie nástroja | SDS Max |
| Rozmery balenia | 37.0 x 13.0 x 41.0 cm |