Nákup a objednávka
Elektrické kombinované kladivo FESTA 28225
Výkonné sekacie, búracie a vŕtacie kladivo s výkonom 1500 W je stroj s kombináciou vŕtania, vŕtanie s príklepom a kosením so silou úderu. na bežné vŕtanie s príklepom do tehál, betónu , bez príklepu do kovu, dreva, prípadne na kosenie tvrdých povrchov.
Maximálny priemer vŕtania je pri betóne 32 mm, pri dreve 40 mm a pri kovoch . Kladivo disponuje nastaviteľnou polohou sekáča pre rôzne aplikácie. Modernáantivibračná konštrukcia zaisťuje skvelý úchop a ovládanie stroja. Polohovateľná rukoväť a gumový kábel s dĺžkou 2 m prispievajú k pohodlnej manipulácii.
Kladivo má plynulý rozbeh motora, čo zvyšuje kontrolu nad nástrojom pri práci. Vďaka týmto vlastnostiam je elektrické kombinované kladivo FESTA 28225 ideálnou voľbou pre profesionálov i náročných domácich majstrov pri rôznych stavebných a renovačných prácach. Maximálny priemer vŕtania (betón, drevo, kov): 23, 40, 13 mm min-1
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrická kombinovaná kladiva |
| Výrobca | FESTA / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 5 kg |
| Funkcia | Antivibračný systém |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1500 W |
| Dĺžka kábla | 2 m |
| Sila úderu | 6 J |
| Maximálne otáčky | 850 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 40 mm |
| Frekvencia príklepu | 4500 min-1 |
| Upínanie nástroja | SDS + |
| Rozmery balenia | 43.0 x 33.0 x 13.0 cm |