Nákup a objednávka
Elektrické kombinované kladivo Bosch PBH 2100 RE 06033A9320
Elektrické vŕtacie kladivo Bosch PBH 2100 RE je vybavené 550W motorom a pneumatickým príklepovým mechanizmom
Toto kladivo umožňuje príklepové vŕtanie a sekanie do betónu a muriva, rovnako ako vŕtanie do dlaždíc, dreva a kovu. Funkcia kosenia s technológiou Vario Lock poskytuje možnosť nastavenia sekáča do rôznych polôh pre maximálnu flexibilitu pri práci.
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrická kombinovaná kladiva |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 2.2 kg |
| Hladina akustického výkonu | 104 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 500 W |
| Sila úderu | 1,7 J |
| Maximálne otáčky | 2400 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 30 mm |
| Frekvencia príklepu | 4600 min-1 |
| Upínanie nástroja | SDS + |
| Rozmery balenia | 38.0 x 11.0 x 38.0 cm |