Nákup a objednávka
Elektrické vŕtacie kladivo Makita HR2300
Elektrické vŕtacie kladivo Makita HR2300 je ľahké a kompaktné zariadenie, ideálne pre rôzne práce. Toto vŕtacie kladivo je vybavené systémom upínanie nástroja SDS-PLUS, čo zaisťuje rýchlu a jednoduchú výmenu nástrojov.
Užívatelia majú možnosť voľby medzi režimom vŕtania a vŕtania s príklepom, čo zvyšuje jeho univerzálnosť pri práci s rôznymi materiálmi. Bezpečnosť obsluhy je zaistená preklzovou spojkou, ktorá chráni v prípade, že sa nástroj zablokuje.
Kladivo Makita HR2300 je navrhnuté tak, aby poskytovalo rovnaký moment pre otáčanie v smere doprava aj doľava, čo prispieva k jeho efektivite a jednoduchému ovládaniu. naprázdno: 0 - 1200 min-1
Výhody:
balenie:
| Kategória | Elektrická vrtací kladiva |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 2.7 kg |
| Hladina akustického výkonu | 101 dB |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 720 W |
| Sila úderu | 2,3 J |
| Maximálne otáčky | 1200 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 68 mm |
| Frekvencia príklepu | 4600 min-1 |
| Upínanie nástroja | SDS + |
| Rozmery balenia | 32.0 x 11.0 x 42.0 cm |