Nákup a objednávka
Elektrická vysokotlaková umývačka Michelin MPX25EHDSP 14869
Umývačky Michelin sú vybavené špičkovým kovovým čerpadlom, ktoré disponuje aj samonasávacou funkciou. To v praxi znamená, že umývačku možno pripojiť nielen k obvyklému zdroju tlakovej vody, ale možno pomocou hadice nasávať vodu aj z nádrží, barelu alebo vodných tokov. Ste tak plne nezávislí na zdroji vody, čo sa často hodí v radových garážach, chatách apod.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické vysokotlakové čističe |
| Výrobca | Michelin / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 13.4 kg |
| Funkcia | Samonasávanie |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 2500 W |
| Maximálny prietok | 500 l/h |
| Max. tlak | 170 bar |
| Dĺžka hadice | 8 m |
| Rozmery balenia | 35.0 x 81.0 x 36.0 cm |