Nákup a objednávka
Elektrická vysokotlaká myčka Michelin MPX16E 14749
Elektrická vysokotlaková umývačka Michelin MPX16E 14749
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické vysokotlakové čističe |
| Výrobca | Michelin / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 7.9 kg |
| Funkcia | Samonasávanie |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1600 W |
| Dĺžka kábla | 5 m |
| Maximálny prietok | 420 l/h |
| Max. tlak | 125 bar |
| Dĺžka hadice | 5 m |
| Rozmery balenia | 27.0 x 50.0 x 30.0 cm |