Nákup a objednávka
Elektrická vysokotlaková umývačka Michelin MPX160CK 14524
Umývačky Michelin sú vybavené špičkovým kovovým čerpadlom, ktoré disponuje tiež samonasávacou funkciou. To v praxi znamená, že umývačku možno pripojiť nielen k obvyklému zdroju tlakovej vody (kohútik), ale je možné pomocou hadice nasávať vodu aj z nádrží, vedra, barelu, suda alebo vodných tokov. Ste tak úplne nezávislí na zdroji vody.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické vysokotlakové čističe |
| Výrobca | Michelin / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 31 kg |
| Funkcia | Samonasávanie |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 2900 W |
| Dĺžka kábla | 5 m |
| Maximálny prietok | 510 l/h |
| Max. tlak | 160 bar |
| Dĺžka hadice | 10 m |
| Rozmery balenia | 50.0 x 60.0 x 49.0 cm |