Nákup a objednávka
Elektrická vysokotlaková umývačka Makita HW1300
Ľahká a tichá tlaková umývačka s možnosťou nastavenia dvoch typov tlaku (High/low) podľa vykonávanej práce. Umývačka disponuje integrovanými držiakmi príslušenstva.
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické vysokotlakové čističe |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 12.7 kg |
| Napätie | 220-240 V |
| Príkon | 1800 W |
| Maximálny prietok | 360 l/h |
| Max. tlak | 130 bar |
| Dĺžka hadice | 10 m |
| Rozmery balenia | 38.0 x 33.0 x 97.0 cm |