Nákup a objednávka
Elektrická vysokotlaková umývačka Bosch UniversalAquatak 130 06008A7B00
Rýchle, flexibilné a bezpracné čistenie pri širokej škále úloh. Rôzne druhy čistenia vďaka tryske Trio s nastavením prúdu: vejárové, rotačné a bodové. S tichším čerpadlom je umývanie pohodlnejšie a príjemnejšie.
Vysokotlaková tryska na čistiace prostriedky s objemom 450 ml skracuje dobu čistenia rýchlou aplikáciou saponátu. Predlžovacia rukoväť a väčšie kolieska zaisťujú lepšiu pohyblivosť a jednoduchšie ukladanie. Nasadzovací rýchloprípojky push-fit a uloženie pištole pri práci zaručuje dokonalé pohodlie.
Výhody:
CompactObsah balenia:
| Kategória | Elektrické vysokotlakové čističe |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 7.9 kg |
| Funkcia | Samonasávanie |
| Hladina akustického výkonu | 86 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1700 W |
| Dĺžka kábla | 5 m |
| Maximálny prietok | 420 l/h |
| Max. tlak | 130 bar |
| Dĺžka hadice | 6 m |
| Rozmery balenia | 37.0 x 36.0 x 44.0 cm |