Nákup a objednávka
Elektrická vysokotlaková umývačka Bosch EasyAquatak 100 06008A7E00
Elektrický vysokotlakový čistič ponúka kompaktné, rýchle a účinné čistenie bez námahy. Nastaviteľná tryska od silného prúdu až po jemné oplachovanie. Ľahko sa vysporiada s menšími až stredne náročnými čistiacimi úlohami.
Rýchloprípojky Push-fit pre dokonalé pohodlie
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické vysokotlakové čističe |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 3.1 kg |
| Funkcia | Samonasávanie |
| Hladina akustického výkonu | 91 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1100 W |
| Dĺžka kábla | 5 m |
| Maximálny prietok | 330 l/h |
| Max. tlak | 100 bar |
| Dĺžka hadice | 3 m |
| Rozmery balenia | 31.0 x 20.0 x 39.0 cm |