Nákup a objednávka
Elektrická vysokotlaková umývačka Bosch Easy Aquatak 120 06008A7901
Vysokotlakový čistič ponúka kompaktné, rýchle a účinné čistenie bez námahy. Vysokotlaková tryska na čistiace prostriedky s objemom 450 ml skracuje dobu čistenia rýchlou aplikáciou saponátu. Ľahko zvládne menšie až stredne náročné čistiace úlohy.
Široký výber trysiek a 120barové čerpadlo umožňuje rôznorodé čistenie.
Výhody:
Compact| Kategória | Elektrické vysokotlakové čističe |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 4.7 kg |
| Funkcia | Samonasávanie |
| Hladina akustického výkonu | 91 dB |
| Napätie | 240 V |
| Príkon | 1500 W |
| Dĺžka kábla | 5 m |
| Maximálny prietok | 350 l/h |
| Max. tlak | 120 bar |
| Dĺžka hadice | 5 m |
| Rozmery balenia | 37.0 x 20.0 x 40.0 cm |