Nákup a objednávka
Elektrická vysokotlaková umývačka Bosch AdvancedAquatak 160 06008A7800
Elektrická vysokotlaková umývačka sa vysporiada s odolnými nečistotami vďaka vysokému čistiacemu výkonu čerpadlovej technológie Quad. Čerpadlo poskytuje pri čistení výkonnosť 160 barov. Výber trysiek ponúka strong>rôznorodé možnosti čistenia, perfektné na odolnú špinu.
Jednoduché zostavenie umývačky vďaka vysokotlakovej navíjacej hadici a rýchloprípojkám push-fit. Kovová teleskopická rukoväť a veľké kolieska zaisťujú lepšiu pohyblivosť. Vysokotlaková tryska na čistiace prostriedky s objemom 550 ml skracuje dobu čistenia rýchlou aplikáciou saponátu.
Výhody:
CompactObsah balenia:
| Kategória | Elektrické vysokotlakové čističe |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 22.4 kg |
| Funkcia | Samonasávanie |
| Hladina akustického výkonu | 90 dB |
| Napätie | 240 V |
| Príkon | 2600 W |
| Dĺžka kábla | 5 m |
| Maximálny prietok | 600 l/h |
| Max. tlak | 160 bar |
| Dĺžka hadice | 8 m |
| Rozmery balenia | 43.0 x 40.0 x 87.0 cm |