Nákup a objednávka
Elektrická vibrační bruska Makita BO4565K
Velmi lehká vibrační bruska s prodlouženou trojúhelníkovou základnou. Pevná hliníková základna snižuje hlučnost a zajišťuje delší životnost. Výkonné odsávání zajišťuje 6 otvorů v základně. Bruska má ergonomicky tvarovanou pogumovanou rukojeť pro bezpečné ovládání jednou rukou. Suchý zip umožňuje rychlou výměnu papíru.
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické vibračné brúsky |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 1.2 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 200 W |
| Maximálne otáčky | 14000 ot/min. |
| Počet kmitov | 28000 /min |
| Rozmery balenia | 18.0 x 20.0 x 42.0 cm |