Nákup a objednávka
Elektrická vibračná brúska Makita BO4555
Veľmi ľahká a kompaktná brúska má pevnú hliníkovú základňu, ktorá znižuje hlučnosť a zaisťuje dlhšiu životnosť. Výkonné odsávanie cez 6 otvorov v základnej doske.
Výhody:
balenie:
| Kategória | Elektrické vibračné brúsky |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 1.1 kg |
| Hladina akustického výkonu | 93 dB |
| Napätie | 220-240 V |
| Príkon | 200 W |
| Maximálne otáčky | 14000 ot/min. |
| Počet kmitov | 28000 /min |
| Rozmery balenia | 13.0 x 20.0 x 21.0 cm |