Nákup a objednávka
Elektrická uhlová vŕtačka Makita DA3010F
Elektrická uhlová vŕtačka Makita DA3010F je praktický nástroj vybavený ozubeným skľučovadlom, ktorý umožňuje pevné uchytenie nástroja. Vďaka kompaktnej konštrukcii a výške hlavy iba 66 mm je táto vŕtačka ideálna pre prácu v ťažko prístupných miestach, kde je potrebná precíznosť a obratnosť.
Vŕtačka je vybavená elektronickým vypínačom < stály chod pri dlhšom použití. Pre zlepšenie viditeľnosti pri práci je súčasťou vŕtačky aj LED osvetlenie, ktoré osvetľuje pracovnú plochu a uľahčuje prácu v horších svetelných podmienkach. Tento model je skvelou voľbou pre profesionálov aj domácich majstrov, ktorí potrebujú efektívne riešenie pri práci na obmedzenom priestore. mm
Výhody:
| Kategória | Uhlové vŕtačky a skrutkovače |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 1.6 kg |
| Hladina akustického výkonu | 85 dB |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 450 W |
| Rozsah upínania skľučovadla | 1-10 mm |
| Maximálne otáčky | 2400 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 25 mm |
| Rozmery balenia | 9.0 x 13.0 x 34.0 cm |