Elektrická uhlová brúska Powerplus POWX0611
Kompaktná uhlová brúska je ideálna pre malé rezanie, brúsenie a odstraňovanie otrepov. Na upevnenie brúsneho, rezného kotúča stačí stlačiť zámok vretena. Vymeniť ho možno jednoducho pomocou rýchloupínacieho systému.
Výhody:
Obsah balenia:
1x Elektrická uhlová brúska Powerplus POWX0611| Kategória | Elektrické uhlové brúsky |
| Výrobca | Powerplus / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 1.9 kg |
| Hladina akustického výkonu | 98 dB |
| Napätie | 220-240 V |
| Príkon | 900 W |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Maximálne otáčky | 12000 ot/min. |
| Priemer kotúča | 115 mm |
| Rozmery balenia | 15.0 x 11.0 x 33.0 cm |