Nákup a objednávka
Elektrická teplovzdušná pištoľ Makita HG6031VK
Ľahká elektrická teplovzdušná pištoľ Makita HG6031VK vhodná na ohrievanie, rozpúšťanie, odstraňovanie starých náterov alebo dezinfekciu klietok. Disponuje funkciou ochrany stroja proti prehriatiu. 206 mm
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické teplovzdušné pištole |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Kov / plast |
| Hmotnosť | 0.7 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1800 W |
| Rýchlosť vzduchu | 550 l/min km/h |
| Rozmery balenia | 10.0 x 22.0 x 28.0 cm |