Nákup a objednávka
Elektrická teplovzdušná pištoľ Bosch EasyHeat 500 06032A6020
Elektrická teplovzdušná pištoľ s pevnou konštrukciou vo kvalitnom prevedení je neoceniteľným pomocníkom každého majstra. Vhodná na odstraňovanie starých náterov, voskov, ohýbanie plastových rúrok, alebo ako pomocník pri dezinfekcii.
Výhody:
| Kategória | Elektrické teplovzdušné pištole |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Kov / plast |
| Hmotnosť | 0.47 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1600 W |
| Rýchlosť vzduchu | 450 l/min km/h |
| Rozmery balenia | 27.0 x 9.0 x 27.0 cm |