Nákup a objednávka
Elektrická strunová kosačka Makita UR3501
Elektrická strunová kosačka Makita UR3501 je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú spoľahlivý a ľahký vyžínač pre prácu okolo domu aj na väčší. Vďaka kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti zvládne prácu s týmto modelom naozaj každý – či už potrebujete desekať okraje trávnika, alebo upraviť porast okolo záhonov a plotov. trávou a náročnejšími miestami. Vyžínač je navrhnutý na použitie s vyžínacou strunou, čo znamená rýchle a precízne výsledky bez zložitej údržby. Ergonomicky tvarovaná rukoväť a jednoduché ovládanie zaručujú pohodlie aj pri dlhšej práci. Ak hľadáte spoľahlivého pomocníka pre každodennú údržbu záhrady, Makita UR3501 je tou správnou voľbou. Celá dĺžka: 1550 mm
kompaktnýObsah balenia:
| Kategória | Elektrické strunové sekačky |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Záber | 35 cm |
| Hmotnosť | 4.3 kg |
| Pracovný nástroj | Struna |
| Hladina akustického výkonu | 93.4 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1000 W |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 35 cm |
| Maximálne otáčky | 6500 ot/min. |
| Rozmery balenia | 12.0 x 158.0 x 31.0 cm |