Nákup a objednávka
Elektrická strunová kosačka Bosch ART 30 06008A5400
Elektrická strunová kosačka Bosch ART 30 je s nadno ovládateľný model vyžínača s nastaviteľnou
Výšku násady vyžínača BOSCH je možné nastaviť jednoducho pomocou jediného tlačidla a druhej rukoväte podľa výšky užívateľa zaisťuje pohodlné ovládanie v rôznych pozíciách pre prirodzený pohyb.
WVýhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické strunové sekačky |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Záber | 30 cm |
| Hmotnosť | 2.8 kg |
| Pracovný nástroj | Struna |
| Hladina akustického výkonu | 94 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 480 W |
| Priemer struny | 1,6 |
| Odvíjanie struny | Poloautomatické |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 30 cm |
| Maximálne otáčky | 9500 ot/min. |
| Rozmery balenia | 27.0 x 15.0 x 82.0 cm |