Nákup a objednávka
Elektrická stojanová vŕtačka Bosch PBD 40 0603B07000
Užívajte si jednoduché a pohodlné vŕtanie s presnými výsledkami. Jednoducho prispôsobte rýchlosť danému materiálu pomocou Bosch Electronic a dosahujte lepšie výsledky.
Dvojstupňová prevodovka zaisťuje vysoký výkon pri prvom stupni a vysokú rýchlosť pri druhom stupni. 850 / 600 – 2.500 ot/min
Obsah balenia:
| Kategória | Stojanové |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 11.2 kg |
| Hladina akustického výkonu | 90 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 710 W |
| Rozsah upínania skľučovadla | 1,5-13 mm |
| Maximálne otáčky | 2500 ot/min. |
| Rozmery balenia | 37.0 x 28.0 x 75.0 cm |