Nákup a objednávka
Elektrická rotačná leštička Scheppach PM600 5903901901
Rotačná leštička Scheppach PM 600 je ľahká, kompaktná a výkonná leštička. Je ideálny na leštenie lakovaných povrchov, napr. karosérií automobilov alebo motocyklov, leštenie podláh, chrómovaných povrchov, ďalej na odstraňovanie vosku z povrchov, odstraňovanie vodného kameňa a pod. S vhodným príslušenstvom aj na brúsenie dreva, plastov alebo kovov. mm možno ľahko leštiť aj komplikované povrchy alebo stiesnené miesta s horšou dostupnosťou. Vďaka štandardnému závitu M14 a kotúču so suchým zipsom leštička umožňuje jednoduchú inštaláciu iných kotúčov alebo brúsnych papierov, čo ďalej rozširuje možnosti jej použitia.
Motor je vybavený kvalitným medeným vinutím. Rýchlosť otáčok sa dá regulovať v širokom rozmedzí, podľa povahy lešteného povrchu. Vnútorný priemer kotúča: 22 mm Výhody: strong> otáčok
Motor je vybaven kvalitním měděným vinutím. rýchlosť otáček se dá regulovat v širokém rozmezí, dle povahy leštěného povrchu.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické leštičky |
| Výrobca | Scheppach / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 2.1 kg |
| Hladina akustického výkonu | 91 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 600 W |
| Maximálne otáčky | 5000 ot/min. |
| Priemer kotúča | 125 mm |
| Typ | Rotačná |
| Rozmery balenia | 17.0 x 37.0 x 49.0 cm |