Nákup a objednávka
Elektrická rotační leštička EXTOL PREMIUM 8892500
Rotačná leštička je určená na leštenie zasucha napr. automobilov, podláh, chrómovaných povrchov, povrchovej úpravy, voskovaniatiež na odstránenie povrchovej úpravy napr. farby, laku, hrdze, patiny a pod. iného materiálu so suchým zipsom (napr. z plsti) pre vyššiu efektivitu leštenia vzhľadom na povahu lešteného materiálu. leštiace hmoty
Díky suchému zipu unašeče lze na nosný kotouč uchytit leštící kotouče i z jiného materiálu se suchým zipem (např. z plsti) pro vyšší efektivitu leštění vzhledem k povaze leštěného materiálu.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické leštičky |
| Výrobca | EXTOL PREMIUM / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 2.4 kg |
| Hladina akustického výkonu | 82 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1100 W |
| Maximálne otáčky | 3000 ot/min. |
| Priemer kotúča | 180 mm |
| Typ | Rotačná |
| Rozmery balenia | 18.0 x 13.0 x 44.0 cm |