Nákup a objednávka
Elektrická priamočiara píla GÜDE STS 850
Priamočiara píla s laserom, s plynulou reguláciou otáčok, so systémom rýchlej výmeny pílového listu bez použitia náradia. Má ergonomicky tvarovanú rukoväť s mäkkým úchopom, aretačný vypínač pre nepretržitú prevádzku. Voľnobežné otáčky: 800 - 3000 ot./min. rezy
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické priamočiare píly |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 2.2 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 850 W |
| Maximálne otáčky | 3000 ot/min. |
| Hĺbka rezu | 100 mm |
| Zdvih | 20 mm |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |