Nákup a objednávka
Elektrická přímočará pila Bosch GST 150 BCE 0601513000
Elektrická přímočará pila Bosch GST 150 BCE se vyznačuje mimořádně robustní základnou odolnou vůči ohnutí, která zaručuje vysoký výkon i v náročných pracovních podmínkách. Díky obloukové rukojeti se spouští s variabilními otáčkami se s nářadím hladce manipuluje a snadno se ovládá.
Spolehlivý 780W motor a konstantní otáčky zajišťují řezání i těch nejtvrdších materiálů, například tlustých trámů. Toto nářadí je určeno pro zaoblené řezání pevného dřeva, dřevotřísky a dřevěných kompozit. Je kompatibilní se systémem Bosch Click & Clean i s jinými vysavači Bosch.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické priamočiare píly |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Kov / plast |
| Hmotnosť | 2.7 kg |
| Hladina akustického výkonu | 94 dB |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 780 W |
| Dĺžka kábla | 4 m |
| Maximálne otáčky | 3100 ot/min. |
| Hĺbka rezu | 150 mm |
| Zdvih | 26 mm |
| Rozmery balenia | 36.0 x 10.0 x 39.0 cm |