Nákup a objednávka
Elektrická priama brúska Makita GD0810C
Profesionálna brúska s veľkými silovými rezervami pre precízne brúsenie, ideálna k vybrusovaniu, odhrotovaniu a dodatočným úpravám, inovatívny torzný tlm rozbeh.
Výhody:
Patentovaný systém SJSObsah balenia:
| Kategória | Elektrické priame brúsky |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Priemer | 50 mm |
| Hmotnosť | 1.7 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 750 W |
| Maximálne otáčky | 7000 ot/min. |
| Rozmery balenia | 14.0 x 10.0 x 46.0 cm |