Nákup a objednávka
Elektrická multifunkčná oscilačná brúska GÜDE MW 300 E 58148
Elektrická multifunkčná oscilačná brúska určená na rezanie, brúsenie alebo škriabanie. Ponorné aj oddeľovacie/oddeľovacie plastoch a pod. Brúsenie členitých alebo ťažko prístupných plôch - profilov, drážok, hrán, okrajov, záhybov, rohov atď. Možnosť tiež odstraňovanie zvyškov lepidiel, tmelov atp. prídavné bočné držadlo, prípojka odsávania. Oscilačný uhol: 1,5 ° Výhody: str. 23.000 min.), jednoduchá/rýchla výmena nástavcov pomocou rýchloupínacej páčky a magnetického nástrojového držiaka
| Kategória | Elektrické oscilačné brúsky |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 3.2 kg |
| Hladina akustického výkonu | 94 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 300 W |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Maximálne otáčky | 23000 ot/min. |
| Rozmery balenia | 10.0 x 33.0 x 33.0 cm |