Nákup a objednávka
Elektrická multifunkčná oscilačná brúska Bosch PMF 250 CES 0603102100
Veľmi praktické a všestranné riešenie pre širokú škálu náročných kutilských projektov. Výkonný motor s elektronickou predvoľbou otáčok. Režte, brúste, škrabajte, frézujte, pilujte a leštite celú škálu materiálov. W
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické oscilačné brúsky |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 1.2 kg |
| Hladina akustického výkonu | 95 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 250 W |
| Maximálne otáčky | 20000 ot/min. |
| Rozmery balenia | 29.0 x 11.0 x 38.0 cm |