Nákup a objednávka
Elektrická excentrická brúska Makita BO5031
Ľahká excentrická brúska s vysokým výkonom disponuje voliteľnými otáčkami, ktoré umožňujú bezchybnú povrchovú úpravu. Suchý zips umožňuje jednoduchú výmenu papiera.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické excentrické brúsky |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Priemer | 123 mm |
| Hmotnosť | 1.3 kg |
| Príkon | 300 W |
| Maximálne otáčky | 12000 ot/min. |
| Rozmery balenia | 13.0 x 16.0 x 17.0 cm |